HR NA GODZINY

Pakiet All In

Pakiet 64 godzin pracy konsultanta miesięcznie

proces onboardingu

proces offboardingu

tworzenie ścieżek rozwoju i zarządzanie talentami

wdrożenie i koordynacja procesu ewaluacji 360

prowadzenie badań satysfakcji i eNPS

prowadzenie procesów rekrutacyjnych

mentoring i coaching pracowników i liderów

zarządzanie strukturą organizacyjną 

zarządzanie przez cele

zarządzanie kryzysem

zarządzanie wynagrodzeniami
i benchmark rynkowy

prowadzenie działań employer branding

Rozwiązanie na miarę

potrzeb małych i
średnich firm

Małe i średnie przedsiębiorstawa często zwlekają z zatrudnieniem specjalisty HR aż, w ich ocenie, będą “wystarczajaco duże”. Niepotrzebnie. Możesz już teraz zaadresować swoje podstawowe potrzeby HRowe bez zatrudniania specjalisty na pełen etat. Określ swoje cele biznesowe związane z HR. My zajmiemy się resztą.

Jak wygląda początek
współpracy?

Kick-off

Ustalamy zasady współpracy oraz najważniejsze cele biznesowe do zrealizowania w pierwszej kolejności

Diagnoza

Ewaluujemy bieżącą sytuację poprzez zebranie informacji od managerów i zespołu

Analiza rynkowa

Przeprowadzamy analizę rynku i otoczenia konkurencyjnego, aby lepiej rozumieć Twoje wyzwania 

Pierwsze zadanie

Wdrażamy pierwszy testowy projekt, podsumowujemy wyniki. Sprawdzamy
co nam się udało, a nad czym trzeba dalej pracować

Dalsza współpraca

Nasz zespół rekomenduje dalsze działania, a Ty decydujesz który model współpracy będzie dla Ciebie najlepszy

Modele współpracy

Wybierz pakiet, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli masz wątpliwości, który pakiet będzie dla Ciebie najlepszy – doradzimy!

Basic

16 godzin eksperta HR

Gdy masz konkretny problem do rozwiązania, a Twój zespół liczy do 20 osób.

Standard

32 godziny eksperta HR

Gdy chcesz zaopiekować kilka procesów, a Twój zespół liczy do 50 osób.

Działania pakietu BASIC plus:

All In

64 godziny eksperta HR

Gdy Twoja organizacja liczy ponad 50 osób, a wyzwania są bardziej skomplikowane.

Działania pakietu standard plus:

Nie wiesz który pakiet jest dla Ciebie?

Jeśli szukasz wsparcia w obszarze rozwoju swojego biznesu i zespołów umów się z nami na bezpłatne konsultacje. Poznamy się i wspólnie wypracujemy rozwiązania dla Twojej firmy. Jeśli potrzebujesz odpowiedzi szybciej wypełnij ankietę – pozwoli Ci to szybko uzyskać konkretną propozycję współpracy.

faq

Często zadawane pytania

Zanim rozpoczniemy współpracę zawsze startujemy do ok 2 godzinnych darmowych konsultacji. To czas, gdy wzajemnie się poznajemy oraz oceniamy, czy jesteśmy w stanie pomóc. Nie podejmujemy się projektów, na które nie mamy sprawdzonego, konkretnego rozwiązania - polecamy wtedy zaprzyjaźnioną firmę specjalizującą się w danej problematyce.

Wyzwania w obszarze ludzkim są podobne w różnych branżach to, co jest istotniejsze to skala organizacji i jej stopień rozwoju. Na pierwszych, darmowych konsultacjach badamy potrzeby naszych klientów i rozmawiamy o potencjalnych rozwiązaniach, wspólnie oceniamy czy wpisują się one w daną organizację. Mamy sprawdzone metody, które wdrażaliśmy w kancelariach, software housach, SaaS, a nawet klubie fitness.

W zależności od potrzeb proponujemy konsultanta, który ma największe kompetencje w wymaganym obszarze, co średnio trwa 2-3 tyg.

Konsulting HR czyli tzw. HR na godziny są rozliczane według wybranego pakietu godzin, natomiast współpraca z Interim Managerem poprzez stałą miesięczną opłatę. Koszt współpracy jest zależny od wielkości organizacji jak i stopnia jej rozwoju. Mamy w portfolio małe firmy do 20 osób jak i duże organizacje powyżej 500 osób. Współpracę rozliczamy tak, aby było to korzystne dla obu stron. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę umów się na bezpłatne konsultacje lub skorzystaj z ankiety.

Minimalny okres współpracy w HR na godziny to miesiąc, a Interim Management to kwartał. Po przejściu na stałą współpracę podpisujemy ją zazwyczaj na czas nieokreślony z miesięcznym terminem wypowiedzenia.

Największą elastyczność w wykorzystaniu pakietów godzinowych mamy w przypadku stałej współpracy. W jej ramach możemy dowolnie przesuwać godziny na przestrzeni 6 miesięcy. Przy jednorazowej współpracy maksymalny czas na wykorzystanie godzin to 3 miesiące od rozpoczęcia współpracy.

Tak, przy stałej współpracy czyli takiej, gdzie umowę podpisujemy na czas nieokreślony przy zachowaniu miesięcznego okresu wypowiedzenia. (W takiej formie współpracujemy z 90% naszych klientów). Wiemy, że zdarzają się miesiące, które wymagają chwilowego większego zaangażowania konsultanta, dlatego przesuwamy godziny pomiędzy miesiącami by zaspokoić potrzeby organizacji.

W ramach HR na godziny co do zasady nie zajmujemy się w 100% rekrutacją. W pakiecie 16h możemy koordynować działania rekrutacyjne prowadzone przez agencję, w pakiecie 32h możemy przeprowadzić 1 rekrutację na stanowisko specjalistyczne, w ramach 64h możemy poprowadzić 2 rekrutacje w kwartale na stanowisko specjalistyczne. Jest to istotne ponieważ pozwala zachować czas na prowadzenie operacyjnych działań zgodnie  z wybranym pakietem. Specjalistyczne oznacza stanowiska nie managerskie i wysoko wykwalifikowane, jak eksperci w wąskiej dziedzinie. Mamy klientów dla których prowadzimy tylko rekrutację, jednak są one rozliczane inaczej.

Oczywiście, zakres współpracy dostosowujemy do potrzeb organizacji. W razie potrzeby zarówno zakres jak i liczba godzin może zostać dostosowany lub zmienić się w trakcie współpracy.

W ramach każdej współpracy dostępny jest dedykowany konsultant. Natomiast korzysta on ze wsparcia całego zespołu konsultantów, z ich unikalną wiedzą i doświadczeniem, aby zmaksymalizować rezultaty dla naszych Klientów.

Case study