Interim Manager
Twój człowiek do zadań specjalnych

Interim Manager posiada szerokie kompetencje z zakresu zarządzania projektami i zespołami. To osoba, która dzięki swojemu doświadczeniu w określonym czasie dowiezie dla Ciebie konkretny cel biznesowy oraz pomoże przezwyciężyć bariery operacyjne blokujące rozwój firmy.

Bez ryzyka

Uniknij ryzyka i kosztów nietrafionej rekrutacji managera z rynku pracy. 

elastyczny zakres

Dopasowujemy zasady współpracy, aby odzwierciedlały Twoje potrzeby. 

zarządzanie zmianą

Wspieramy adaptację zespołu, minimalizując opór i zapewniając płynność procesu

Jakich efektów możesz się spodziewać

Porozmawiajmy o wyzwaniach
w Twoim biznesie

Prowadzenie biznesu to wyzwanie, często związane z niekończącą się listą zadań. Jeśli dodatkowo mierzysz się z skalowaniem organizacji, wdrażaniem zmian lub budową nowych zespołów to warto skorzystać ze wsparcia, które ułatwi funkcjonowanie firmy. Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach i potrzebach.

Wybierz
interesującą Cię
specjalizację

Interim Manager posiada zestaw umiejętności, strategii i technik, które umożliwiają skuteczne zarządzanie organizacją w okresie przejściowym.
To ekspert w swojej dziedzinie. Poniżej znajdziesz obszary, w których się specjalizujemy.

People & Change Interim Management

To skoncentrowane i efektywne wsparcie w przeprowadzaniu kluczowych zmian organizacyjnych, takich jak skalowanie struktur czy tworzenie strategii.

Dbamy nie tylko o osiągnięcie celów biznesowych, ale także o komfort i zaangażowanie pracowników, minimalizując opór i zapewniając trwałe rezultaty.

Doświadczony Interim Manager buduje od podstaw nowe struktury, przewodzi procesom zmiany, a na zakończenie pozostawia klientowi dobrze funkcjonujący, samodzielny zespół, gotowy na wyzwania przyszłości.

Operations & Processes Interim Management

To dedykowane wsparcie dla firm, które potrzebują eksperta do optymalizacji i usprawnienia swoich operacji oraz procesów biznesowych.

Interim Manager analizuje istniejące procesy, identyfikuje obszary do poprawy i wprowadza skuteczne rozwiązania. Naszym celem jest nie tylko przeprowadzenie zmian, ale także stworzenie trwałych i skalowalnych procesów, które pozwolą firmie rosnąć i rozwijać się.
Po zakończeniu współpracy pozostawiamy klientowi dobrze zdefiniowane procesy oraz funkcjonujący zespół managerski gotowy do utrzymywania osiągniętych wyników.

Project Interim Management

W obszarze zarządzania projektami to skuteczne rozwiązanie dla firm, które potrzebują profesjonalnego kierownika projektu na czas określony, aby przeprowadzić istotne inicjatywy.

Interim Manager dba o skuteczne osiągnięcie celów projektu, jednocześnie kładąc nacisk na efektywną komunikację, zarządzanie ryzykiem i alokację zasobów.

Po zakończeniu współpracy pozostawiamy klientowi zrealizowane, dobrze udokumentowane projekty oraz przekazujemy wiedzę i umiejętności zespołowi, umożliwiając im kontynuowanie pracy w oparciu o zdobyte doświadczenie.
Vector(1)

Czy te wyzwania brzmią znajomo?

Niezależnie od tego z czym się mierzysz w swojej firmie, pamiętaj, że ktoś już miał podobne wyzwanie, a na rynku jest już przetestowane rozwiązanie. Pomożemy Ci je znaleźć

Firmy, które z nami współpracują

Case study

faq

Często zadawane pytania

Zanim rozpoczniemy współpracę zawsze startujemy do ok 2 godzinnych darmowych konsultacji. To czas, gdy wzajemnie się poznajemy oraz oceniamy, czy jesteśmy w stanie pomóc. Nie podejmujemy się projektów, na które nie mamy sprawdzonego, konkretnego rozwiązania - polecamy wtedy zaprzyjaźnioną firmę specjalizującą się w danej problematyce.

Wyzwania w obszarze ludzkim są podobne w różnych branżach to, co jest istotniejsze to skala organizacji i jej stopień rozwoju. Na pierwszych, darmowych konsultacjach badamy potrzeby naszych klientów i rozmawiamy o potencjalnych rozwiązaniach, wspólnie oceniamy czy wpisują się one w daną organizację. Mamy sprawdzone metody, które wdrażaliśmy w kancelariach, software housach, SaaS, a nawet klubie fitness.

W zależności od potrzeb proponujemy konsultanta, który ma największe kompetencje w wymaganym obszarze, co średnio trwa 2-3 tyg.

Koszt zależy od zakresu i intensywności współpracy. Standardowa współpraca zamyka się w około 2- 3 dni roboczych w tyg. pracy Interim Managera. Taka współpraca może kosztować od kilku do kilkunastu tysięcy miesięcznie.

Minimalny okres współpracy w HR na godziny to miesiąc, a Interim Management to kwartał. Po przejściu na stałą współpracę podpisujemy ją zazwyczaj na czas nieokreślony z miesięcznym terminem wypowiedzenia.

Tak, przy stałej współpracy czyli takiej, gdzie umowę podpisujemy na czas nieokreślony przy zachowaniu miesięcznego okresu wypowiedzenia. (W takiej formie współpracujemy z 90% naszych klientów). Wiemy, że zdarzają się miesiące, które wymagają chwilowego większego zaangażowania konsultanta, dlatego przesuwamy godziny pomiędzy miesiącami by zaspokoić potrzeby organizacji.

Oczywiście, zakres współpracy dostosowujemy do potrzeb organizacji. W razie potrzeby zarówno zakres jak i liczba godzin może zostać dostosowany lub zmienić się w trakcie współpracy.

W ramach współpracy interim management dedykowany jest jeden konkretny konsultant.